برنامه های هفتگی مسجد سیدالشهدا (ع) تشریح شد - مسجد حضرت سیدالشهدا(ع) سفارش تبلیغ

صبا ویژن
" bgcolor="#FFFFFF">

مسجد: برنامه های هفتگی مسجد سیدالشهدا (ع) ویژه ایام هفته به همت واحد فرهنگی این مسجد تشریح شد.
به گزارش خبرگزاری شبستان، واحد فرهنگی مسجد سیدالشهدا (ع) پس از بازگشایی مجدد این مسجد و احیای دوباره آن ویژه برنامه های هفتگی مسجد سیدالشهدا را تشریح کرد.

بنابراین گزارش، نمازگزاران مسجد سیدالشهدا (ع) همه روزه پس از اقامه نماز صبح از شرح نهج البلاغه با حضور حجت الاسلام محمد صدارت بهره مند می شوند.

این گزارش می افزاید: آشنایی با سیره اهل بیت تا یکشنبه و بیان احکام و حدیث روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد سیدالشهدا (ع) برگزار می شود.

همچنین از دیگر برنامه های هفتگی این مسجد می توان به برپایی کلاس های آموزش قرآن با حضور استاد محمد لشگری پس از اقامه نماز مغرب و عشا در روزهای دوشنبه هر هفته اشاره کرد.

این گزارش حاکی است، حجت الاسلام محمد صدارت امام جماعت مسجد سیدالشهدا (ع) روزهای جمعه هر هفته پس از اقامه نماز مغرب و عشا به بیان نکاتی از قرآن می پردازد.

یادآور می شود قرائت دعاهای توسل و زیارت عاشورا به ترتیب در روزهای سه شنبه و پنج شنبه هر هفته از دیگر برنامه های اجرایی مسجد سیدالشهدا در هفته است.

علاقه مندان برای حضور در این مراسم می توانند به مسجد سیدالشهدا (ع) واقع در تهران، خیابان امام زاده عبدالله، کوچه معمارزاده مراجعه کنند.


نوشته شده توسط : نمازگزار

نظرات دیگران [ نظر]


:لیست کامل یاداشت ها :